Euro 2012

EURO 2012 fināla atkārtojumā atkal pārāki Spānijas futbolisti 28.06.2013

Konfederāciju kausa izcīņas finālā ceturtdien iekļuva Spānijas futbola izlase, kas pusfinālā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pieveica Itāliju.

Injesta atzīts par EURO 2012 labāko spēlētāju 03.07.2012

Spānijas futbola izlases pussargs Andress Injesta atzīts par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta labāko spēlētāju Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) tehniskās komandas vērtējumā.

Toress kļuvis par EURO 2012 'Zelta futbolzābaka' ieguvēju 02.07.2012

Par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta labāko vārtu guvēju kļuvis Spānijas izlases uzbrucējs Fernando Toress, kurš izcēlās ar trim vārtu guvumiem, saņemot simbolisko "Zelta futbolzābaku".

Spānijas futbolisti trešo reizi triumfē Eiropas čempionātā 1 02.07.2012

Spānijas futbola izlase svētdien turpināja rakstīt futbola vēsturi un kļuva par pirmo valstsvienību, kura triumfējusi Eiropas čempionātā divas reizes pēc kārtas.

Eiropas futbola čempionāta fināls Vienības laukumā 1 29.06.2012

Visi futbola cienītāji tiek aicināti Eiropas čempionāta finālturnīra izšķirošo maču starp Spāniju un Itāliju skatīties Vienības laukumā, kur tiks uzstādīts lielais ekrāns, informē Daugavpils pašvaldības mājaslapa.

Balotelli divi gūtie vārti ieved Itāliju finālā 29.06.2012

Par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta otru finālisti ceturtdien kļuva Itālijas izlase, kas pusfinālā ar 2:1 (2:0) pārspēja Vācijas valstsvienību.

Vācijas un Itālijas futbola izlases noskaidro otro Eiropas čempionāta finālisti 28.06.2012

Eiropas futbolā čempionātā , kas risinās Polijā un Ukrainā, šodien tiek aizvadīta otrā pusfināla spēle, kurā Vācijas izlase spēkosies ar 2006.gada Pasaules kausa ieguvēju Itāliju.

Spānijas futbola izlase dramatiskā cīņā sasniedz EURO 2012 finālu 28.06.2012

Par Eiropas čempionāta futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, pirmo finālisti trešdien kļuva Spānijas izlase, kas pusfināla cīņā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā uzvarēja Portugāli.

Spānijas un Portugāles futbola izlases noskaidro pirmo EURO 2012 finālisti 27.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, šodien tiek aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā pasaules un Eiropas čempionvienība Spānija tiksies ar Portugāli.

Natālija Demjaņenko: Organizētākie līdzjutēji Eiropas čempionātā bija holandieši 26.06.2012

Nesen trīs jauni daugavpilieši atgriezās no Ukrainas, kur aktīvi piedalījās „EIRO 2012” Jauniešu brīvprātīgo nometnē. Šāda veida brauciens tika organizēts Harkovas un Daugavpils sadarbības līguma ietvaros.

Itālija dramatiskā cīņā 11 metru sitienu sērijā nodrošina vietu pusfinālā 25.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē svētdien Itālijas izlase pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Anglijas valstsvienību.

Vācija bez problēmām iekļūst EURO 2012 pusfinālā 23.06.2012

Eiropas čempionāta futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, pusfinālā piektdien iekļuva Vācijas izlase, kas ceturtdaļfināla spēlē pārliecinoši ar rezultātu 4:2 (1:0) pieveica Grieķijas valstsvienību.

Grieķijas un Vācijas futbola duelis ar politikas zemtekstu 22.06.2012

Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā piektdien pusfināla dalībnieci noskaidros Grieķijas un Vācijas futbola izlases, bet dueļa zemteksts būs pēdējā laika politiski-ekonomiskā saikne starp abām valstīm.

Ronaldu vārti ieved Portugāli EURO 2012 pusfinālā 22.06.2012

Par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta pusfināla pirmo dalībnieci ceturtdien kļuva Portugāles izlase, kas ceturtdaļfinālā aizraujošā cīņā ar 1:0 (0:0) pieveica Čehiju.

Domē sveica jauniešus, kuri veica brīvprātīgo darbu pasākumos Eiropas čempionātā futbolā 21.06.2012

3 Daugavpils jaunieši- Natalja Demjanenko, Ivars Račko un Jevģēnijs Garkuļs no 2.- 19. jūnijam Harkovā (Ukraina) piedalījās brīvprātīgo nometnē „EURO 2012”, informē Daugavpils pašvaldības mājaslapa.

"Euro 2012" 1/4 fināli sākas ar Čehijas un Portugāles dueli 21.06.2012

Šovakar sākas 2012. gada Eiropas čempionāta futbolā izslēgšanas turnīrs. Pirmajā 1/4 fināla mačā A grupas uzvarētāja Čehija tiksies ar B grupas otrās vietas ieguvēju Portugāli. Par spīti šādam vietu sadalījumam grupās, par šī mača galveno favorīti tiek uzskatīta Portugāle. Spēle notiks Varšavā un sāksies plkst. 21:45 pēc Latvijas laika

Bijušais futbola tiesnesis Kolina: Ukrainas izlases gūtie vārti bija jāieskaita 21.06.2012

Bijušais Itālijas futbola tiesnesis Pjerluidži Kolina, kurš šobrīd strādā par Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) tiesnešu komitejas prezidentu, trešdien atzina, ka Ukrainas izlases gūtie vārti Eiropas čempionāta finālturnīra spēlē pret Angliju bija jāieskaita.

Grieķija EURO 2012 ceturtdaļfinālā pret Vāciju spēlēs ar melniem rokas apsējiem 21.06.2012

Grieķijas futbola izlase piektdien 2012. gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā pret Vācijas izlasi spēlēs ar melniem rokas apsējiem, pieminot bijušo valstsvienības galveno treneri Alketu Panaguliasu, vēsta ārzemju mediji.

Ukrainas treneris Blohins ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbību, neieskaitot vārtus Ukrainai 20.06.2012

Ukrainas futbola izlases galvenais treneris Oļegs Blohins pēc viņa vadītās vienības zaudējuma 2012.gada Eiropas čempionāta spēlē Anglijas izlasei bija ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbību.

Francijai zaudējums neliedz iekļūt ceturtdaļfinālā 20.06.2012

Zaudējumu 2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas trešās kārtas spēlē piedzīvoja Francijas izlase, kas ar rezultātu 0:2 (0:0) piekāpās Zviedrijas valstsvienībai, taču tas viņiem neliedza iekļūt ceturtdaļfinālā.

Rūnijs aizsūta 'mājās' arī otru EURO 2012 rīkotāju Ukrainu 20.06.2012

2012.gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā otrdien no D grupas iekļuva Anglijas futbola izlase, kas priekšsacīkšu pēdējā spēlē ar 1:0 (0:0) pieveica Ukrainu.

Tiek noskaidrotas pēdējās divas Eiropas čempionāta futbolā ceturtdaļfināla dalībnieces 19.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, ar D apakšgrupas spēlēm šodien noslēdzas apakšgrupu sacensību trešās kārtas izspēle, noskaidrojot pēdējos divus ceturtdaļfināla dalībniekus.

Horvātijas spēlētāji neapmierināti ar tiesneša darbību 19.06.2012

Horvātijas futbola izlases spēlētāji nav apmierināti ar galvenā tiesneša darbību 2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas trešās kārtas spēlē ar Spāniju.

Itālija pēc uzvaras pār Īriju iekļūst ceturtdaļfinālā 19.06.2012

Itālijas futbola izlase 2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas trešās kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Īrijas valstsvienību un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Strīdīgs vārtu guvums palīdz Spānijai ar uzvaru iekļūt ceturtdaļfinālā 19.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfinālā pirmdien iekļuva Spānijas izlase, kas tādējādi turpina pirms četriem gadiem izcīnītā titula aizstāvēšanu.

Divus ceturtdaļfinālistus noskaidro EURO 2012 C grupa 18.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, ar C apakšgrupas cīņām pirmdien turpinās apakšgrupu sacensību trešās kārtas izspēle, noskaidrojot nākamos ceturtdaļfināla dalībniekus.

Brīvprātīgo jauniešu nometne EURO 2012 18.06.2012

Sadarbības līguma starp Harkovu un Daugavpili ietvaros 2. jūnijā trīs aktīvi jaunieši no mūsu pilsētas jauniešu organizācijām piedalījās Brīvprātīgo nometnē „EURO 2012”, kas notika Harkovā, portālu gorod.lv informēja Jaunatnes departamenta Vecāka jaunatnes lietu speciāliste Evita Lukša.

Vācija ar uzvaru nokārto iekļūšanu ceturtdaļfinālā 18.06.2012

2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā svētdien arī oficiāli ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu nokārtoja Vācijas futbola izlase, kas B grupas pēdējā mačā ar 2:1 (1:1) pieveica Dāniju.

Ronaldu ieved Portugāli ceturtdaļfinālā 18.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfinālā svētdien iekļuva Portugāles izlase, kas B grupas izšķirošās, trešās kārtas spēlē ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Nīderlandi.

UEFA cenzūra Euro 2012: TV ekrānos redzam tikai nekaitīgo 16.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā aizvadītas jau 16 spēles, un jebkurš futbola cienītājs, kurš maču atmosfēru nevar baudīt klātienē, pavisam noteikti lielāko daļu cīņu redzējis TV ekrānos.

Krievijas un Spānijas futbola faniem Polijā piepsriež reālus cietumsodus 15.06.2012

Polijas tiesa ceturtdien piesprieda reālus cietumsodus diviem Krievijas un diviem Spānijas, kā arī vairākiem Polijas futbola līdzjutējiem par 12.jūnijā sarīkotajām nekārtībām Varšavā, vēsta ārvalstu masu mediji.

Čempionvienība Spānija pēc uzvaras pret Īriju kļūst par D grupas līderi 15.06.2012

Eiropas futbola čempionāta finālturnīra C apakšgrupas otrās kārtas spēlē ceturtdien pašreizējā pasaules un kontinenta čempionvienība Spānija ar rezultātu 4:0 (1:0) uzvarēja Īrijas izlasi.

Itālijas un Horvātijas izlases EURO 2012 mačā nospēlē neizšķirti 15.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas otrās kārtas spēlē ceturtdien Itālijas un Horvātijas valstsvienības nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0).

Krievija saņem bargu sodu par savu fanu uzvedību 14.06.2012

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) krievu līdzjutēju sarīkoto nekārtību dēļ Krievijas futbola izlasei piešķīrusi sešu punktu sodu 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, vēsta UEFA oficiālā mājaslapa internetā.

Gomesa divi gūtie vārti nodrošina Vācijai otro uzvaru 14.06.2012

Vācijas futbola izlase trešdien Harkovā izcīnīja savu otro uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīrā, B grupas otrās kārtas mačā ar 2:1 (2:0) pieveicot Nīderlandes valstsvienību.

Portugāle pēdējās minūtēs izrauj uzvaru pār Dāniju 14.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīra B grupas spēlē trešdien dramatisku uzvaru izcīnīja Portugāles izlase, kas, izsējot divu vārtu pārsvaru, pēdējās minūtēs guva vārtus un ar 3:2 (2:0) pieveica Dānijas valstsvienību.

Polijas un Krievijas futbola fanu nekārtībās aizturēto skaits pieaudzis līdz 140; 15 cietušie 13.06.2012

Polijas un Krievijas futbola fanu otrdien sarīkotajās nekārtībās policija aizturējusi 140 cilvēkus, bet vismaz 15 cilvēki guvuši smagas traumas, vēsta ārzemju mediji.

Mājiniece Polija nospēlē neizšķirti arī ar Krieviju 13.06.2012

Arī savu otro spēli 2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā neizšķirti 1:1 nospēlēja viena no mājiniecēm Polijas futbola izlase, kas šoreiz cīnījās līdzīgi ar Krieviju.

Divi ātri gūtie vārti nodrošina Čehijai uzvaru 13.06.2012

Pie pirmās uzvaras 2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā otrdien tika Čehijas futbola izlase, kas A grupas otrās kārtas mačā, pateicoties pirmajās minūtēs gūtajiem diviem vārtiem, ar 2:1 (2:0) pieveica Grieķiju.

Ševčenko divi gūtie vārti atnes Ukrainai vēsturisku uzvaru 12.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīru pirmdien ar vēsturisku uzvaru iesāka viena no mājiniecēm Ukrainas izlase, kas D grupā, pateicoties sava veterāna Andrija Ševčenko diviem gūtajiem vārtiem, ar 2:1 (0:0) pieveica Zviedrijas valstsvienību.

Anglija un Francija piesardzīgi nospēlē neizšķirti 12.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas pirmajā spēlē Anglijas un Francijas valstsvienības nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:1).

Horvātijas futbolisti pārliecinoši uzvar Īriju 11.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionātu pārliecinoši svētdien iesāka Horvātijas izlase, kas ar 3:1 (2:1) pieveica Īriju.

Spānijas futbolisti ar neizšķirtu pret Itāliju sāk čempionu titula aizstāvēšanu 11.06.2012

2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīru ar neizšķirtu svētdien sāka pašreizējie Eiropas čempioni Spānijas futbolisti, kuri C grupas mačā nospēlēja 1:1 ar Itāliju.

EURO 2012 sākas ar Polijas un Grieķijas neizšķirtu intriģējošā mačā 09.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta atklāšanas spēlē piektdien mājiniece Polija nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Grieķijas valstsvienību.

Krievija EURO 2012 sāk ar pārliecinošu uzvaru 09.06.2012

Pārliecinošu uzvaru 2012.gada Eiropas futbola čempionāta pirmajā spēlē piektdien izcīnīja Krievijas izlase, kas ar rezultātu 4:1 (2:0) pārspēja Čehijas valstsvienību.

Par toksiskiem atzīti virkne Eiropas futbola čempionāta oficiālo formastērpu krekli 08.06.2012

Par veselībai bīstamu, īsi pirms Eiropas futbola čempionāta finālturnīra sākuma, atzīta apjomīga oficiālo formastērpu partija.

Polijā un Ukrainā sākas Eiropas čempionāta finālturnīrs futbolā 08.06.2012

Polijā un Ukrainā piektdien sākas 2012.gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrs, kurā pēdējoreiz savā starpā sacentīsies 16 valstsvienības.

Anglijas izlases uzbrucējs Defo tēva nāves dēļ atgriezies mājās 07.06.2012

Tēva nāves dēļ Anglijas izlasi uz kādu laiku pametis uzbrucējs Džermeins Defo, kurš jau atgriezies mājās, vēsta Lielbritānijas mediji.

Vācijas futbolisti EURO 2012 laikā drīkstēs dzert, smēķēt un tikties ar sievām 06.06.2012

Vācijas izlases futbolistiem 2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīra laikā nebūs īpaši sadzīves ierobežojumi, vēsta vācu masu mediji.

Komandas sākušas ierasties EURO 2012 norises vietās 04.06.2012

Eiropas futbola čempionāta finālturnīra norises vietās Polijā un Ukrainā svētdien ieradās pirmās turnīra dalībnieces.